Pistolet STACCATO 2011 HD P4 CS k. 9x19mm - Pakiet preferowany
- Add feedback:
- Code: 1STC-20-2200000106
- Manufacturer: Staccato 2011
-
-
Price history
- 14,490.00 zł
-
Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o wypełnienie formularza pod przyciskiem "Zamów".
Zamów -
We wszystkim, co robimy, staramy się przekraczać oczekiwania naszych klientów.
Ten cytat ze strony amerykańskiej firmy Staccatto praktycznie wyjaśnia wszystko. Robią i ręcznie składają jedną z najlepszych broni, a na pewno najbardziej wyrafinowane pistolety 1911/2011. Być może pojęcie wyrafinowania jest nie całkiem adekwatne do ich wartości użytkowej – sugeruje bowiem pewien stopień skomplikowania koncepcji. Jednak efekty pracy designerów są jednoznaczne. W 2023 roku pistolety Staccato P zostały zatwierdzone przez prawie wszystkie jednostki rządowe USA i są eksploatowane przez tysiące funkcjonariuszy w każdych warunkach. Podstawą akceptacji była trwałość, niezawodność i najszerzej rozumiana skuteczność.
Staccatto 2011 powstała z przekształcenia STI, a firma STI budowała wyjątkowe pistolety typu 1911 i najbardziej utytułowaną broń wyczynową tej klasy. STI wprowadziła na rynek pojęcie pistoletu 2011, które doskonale definiuje współczesne konstrukcje powstające w oparciu o projekt Johna Mosesa Browninga.
Posiadanie pistoletu Staccato nie gwarantuje tylko satysfakcji i prestiżu „z posiadania” wyjątkowego przedmiotu, ale otwiera drzwi do elity strzelców.
Pistolet STACCATO 2011 HD P4 CS k. 9x19mm - Pakiet preferowany
Linia Staccato HD to całkowicie nowa rodzina pistoletów, zaprojektowana w oparciu o opinie naszych elitarnych użytkowników zawodowych. Pistolety HD pozostają wierne spuściźnie marki Staccato, będąc jednocześnie najbardziej zaawansowaną technologicznie i gruntownie przetestowaną wersją platformy 2011 do tej pory. Całkowita przebudowa ergonomii, nowy system montażu optyki, udoskonalony system tłumienia odrzutu oraz aktywny mechanizm blokady iglicy zapewniają połączenie wytrzymałości i łatwości strzelania dostępne tylko w najlepszych pistoletach strzeleckich na świecie.Model P4 oferuje idealne wymiary, cieszące się dużym zainteresowaniem. Pełnowymiarowy chwyt mieści standardowe, 18-nabojowe magazynki, zapewniając wystarczającą przestrzeń dla dłoni o każdym rozmiarze. Lufa o długości 4 cali jest na tyle krótka, by łatwo ukryć broń, a jednocześnie dorównuje osiągom większych pistoletów służbowych.
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
| Producent: | Staccato 2011 |
| Masa: | 0,907 kg |
| Kaliber: | 9x19 |
| Długość: | 193mm |
| Długość lufy: | 4.0" |
| Profil lufy: | heavy bull barrel |
| Lufa: | Jednoczęściowy blok celowniczy (Sight Block) |
| Materiał lufy: | stal |
| Wykończenie lufy: | DLC (Diamond-Like Carbon) |
| Muszka: | Trijicon Tritium Front Night Sight |
| Szczerbinka: | Mechaniczna, mocowana przed wycięciem optyki |
| Zastosowanie: | broń służbowa, samoobrona, Strzelectwo sportowe |
| Szkielet: | Szyna Picatinny pod lufą |
| Materiał szkieletu: | Stal 4140, frezowana z litego materiału |
| Materiał zamka: | stal |
| Zamek: | HOST (bezpośredni montaż optyki na zamku) |
| Mechanizm spustu: | Single Action, 4-4,5 funta naciągu, aluminiowy zakrzywiony |
| Bezpiecznik: | mechaniczna blokada iglicy, skrzydełkowy obustronny |
| Magazynek: | 18 nabojowy, Mec-gar, stal węglowa |
| W zestawie: | 3 magazynki, magazynki standardu glock, Miękka torba Staccato od Savior Equipment, która posiada pojemnik na maksymalnie 3 magazynki, podwójne wewnętrzne kieszenie na zamek oraz rzep z nazwą z pasującą naszywką pistoletu |
| Gwarancja: | 2 lata |
Polish