Pistolet STACCATO 2011 C2 OR k. 9x19mm (DLC/X-series)
- Add feedback:
- Code: 1STC-10-1101-000102-01
- Manufacturer: Staccato 2011
- Manufacturer's code: 10-1101-000102-01
-
-
Price history
- 15,990.00 zł
-
Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o wypełnienie formularza pod przyciskiem "Zamów".
Zamów -
We wszystkim, co robimy, staramy się przekraczać oczekiwania naszych klientów.
Ten cytat ze strony amerykańskiej firmy Staccatto praktycznie wyjaśnia wszystko. Robią i ręcznie składają jedną z najlepszych broni, a na pewno najbardziej wyrafinowane pistolety 1911/2011. Być może pojęcie wyrafinowania jest nie całkiem adekwatne do ich wartości użytkowej – sugeruje bowiem pewien stopień skomplikowania koncepcji. Jednak efekty pracy designerów są jednoznaczne. W 2023 roku pistolety Staccato P zostały zatwierdzone przez prawie wszystkie jednostki rządowe USA i są eksploatowane przez tysiące funkcjonariuszy w każdych warunkach. Podstawą akceptacji była trwałość, niezawodność i najszerzej rozumiana skuteczność.
Staccatto 2011 powstała z przekształcenia STI, a firma STI budowała wyjątkowe pistolety typu 1911 i najbardziej utytułowaną broń wyczynową tej klasy. STI wprowadziła na rynek pojęcie pistoletu 2011, które doskonale definiuje współczesne konstrukcje powstające w oparciu o projekt Johna Mosesa Browninga.
Posiadanie pistoletu Staccato nie gwarantuje tylko satysfakcji i prestiżu „z posiadania” wyjątkowego przedmiotu, ale otwiera drzwi do elity strzelców.
Pistolet STACCATO 2011 C2 OR k. 9x19mm (DLC/X-series)
Staccato C2 to kompaktowy pistolet typu 2011 przeznaczony do codziennego noszenia (EDC), łączący cechy platformy 1911 z dwurzędowym magazynkiem o pojemności 16 nabojów. Model ten charakteryzuje się lekkim aluminiowym szkieletem, 3,9-calową lufą typu Bull Barrel oraz systemem montażu optyki DPO, zapewniając wysoką celność i kontrolę odrzutu.
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
| Producent: | Staccato 2011 |
| Masa: | 0.7kg |
| Kaliber: | 9x19 mm |
| Długość: | 190mm |
| Profil lufy: | heavy bull barrel |
| Lufa: | STAINLESS BARREL |
| Muszka: | Zielona światłowodowa |
| Zastosowanie: | broń służbowa, Skryte przenoszenie |
| Materiał szkieletu: | 7075 Aluminum |
| Mechanizm spustu: | 4-4.5 lb |
| Chwyt: | VIP Carry Grip |
| Bezpiecznik: | chwytowy, skrzydełkowy obustronny |
| Magazynek: | 16-nabojowy |
| W zestawie: | 2 magazynki |
| Gwarancja: | 2 lata |
Polish