Lufa z komorą nabojową Faxon Firearms 20" Match Series k.223Wylde
- Add feedback:
- Code: 1FAX-15BW8R20LMQ-20
- Manufacturer: Faxon
- Manufacturer's code: 15BW8R20LMQ
-
-
Price history
- 1,990.00 zł
-
Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o wypełnienie formularza pod przyciskiem "Zamów".
Zamów -
Lufa Match Series- 20" ryflowana (flame flutted), .223 Wylde, 5R, 416R, azotowana
Seria luf Match jest topową klasą luf produkowanych przez Faxaon – są one produkowane na miejscu z prętów z wysokojakościowej stali.
Seria Match zaczyna się od 416-R z gwintem 5R. 5R to gwintowanie hybrydowe, ze zmniejszonymi ostrymi kątami gwintu, co zmniejsza deformację płaszcza pocisku, dzięki czemu zwiększono prędkość pocisku i ułatwiono czyszczenie. Lufy wyposażone są w hybrydową komorę .223 Wylde pozwalającej w pełni wykorzystać właściwości gwintu 5R.
Po rygorystycznych testach lufy są poddawane azotowaniu wewnątrz i na zewnątrz, co podnosi żywotność lufy.
Komora ryglowa lufy jest pokryta powłoką niklowo-teflonową, która ma właściwości samosmarujące, zapewnia odporność na korozję oraz poprawia spasowanie pomiędzy lufą a komorą zamkową, co ma bezpośrednie przełożenie na precyzję strzału.
Lufy z serii Match sprawdzają się zarówno w zastosowaniach „służbowych”, jak i czysto sportowych, zapewniając dużą trwałość i wysoką celność.
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
| Długość lufy: | 20" |
| Kaliber lufy: | 223 wylde |
| Materiał lufy: | stal nierdzewna 416-r |
| Skok gwintu: | 1:8 |
| Profil lufy: | flame fluted |
| System gazowy: | rifle lenght |
| Wykończenie wewnętrzne: | azotowanie |
| Wykończenie zewnętrzne: | azotowanie |
| Gwint na lufie (zewnętrzny): | 1/2-28 |
| Średnica bloku gazowego: | .750" |
| Komora ryglowa: | m4 |
| Waga lufy: | 880 g |
Polish