Lufa z komorą nabojową Faxon Firearms 8,5" Light Tapered k.9mm
- Add feedback:
- Code: 1FAX-15A910N8NLQ-8,5
- Manufacturer: Faxon
-
-
Price history
- 750.00 zł
-
Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o wypełnienie formularza pod przyciskiem "Zamów".
Zamów -
| Długość lufy: | 8,5" |
| Kaliber lufy: | 9mm |
| Materiał lufy: | stal 4150 |
| Skok gwintu: | 1:10 |
| Profil lufy: | pistol caliber taper |
| System gazowy: | n/a - blowback |
| Wykończenie wewnętrzne: | azotowanie |
| Wykończenie zewnętrzne: | azotowanie |
| Gwint na lufie (zewnętrzny): | 1/2-28 tpi |
| Średnica bloku gazowego: | n/a |
| Komora ryglowa: | colt & glock |
| Waga lufy: | 370 g |
Polish