Lufa z komorą nabojową Faxon Firearms 16" Gunner k.223Rem
- Add feedback:
- Code: 1FAX-15A58M16NGQ-16
- Manufacturer: Faxon
-
-
Price history
- 1,090.00 zł
-
Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o wypełnienie formularza pod przyciskiem "Zamów".
Zamów -
| Długość lufy: | 16" |
| Kaliber lufy: | 5.56 nato(223rem) |
| Materiał lufy: | 4150 cmv |
| Skok gwintu: | 1:8 |
| Profil lufy: | gunner |
| System gazowy: | mid-length |
| Wykończenie wewnętrzne: | azotowanie |
| Wykończenie zewnętrzne: | azotowanie |
| Gwint na lufie (zewnętrzny): | 1/2-28 |
| Średnica bloku gazowego: | .625" |
| Komora ryglowa: | m4 |
| Waga lufy: | 620 g |
Polish