Lufa z komorą nabojową Faxon Firearms 10.5" Light Tapered PCC k.9mm
- Add feedback:
- Code: 1FAX-15A910N10NLQ-10
- Manufacturer: Faxon
-
-
Price history
- 950.00 zł
-
Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o wypełnienie formularza pod przyciskiem "Zamów".
Zamów -
Lufa Faxon 10.5", stożkowa, AR15 Barrel, 9 mm, azotowana
Wyprodukowane we własnym zakresie lufy 9 mm są w pełni odprężane, testowane ciśnieniowo i wyposażone w 11-stopniową koronę, aby zapewnić doskonałą dokładność.
Jakość luf Faxon wynika z całego procesu produkcyjnego, zaczynającego się od najlepszych materiałów, certyfikowanej stali 4150 Mil-Spec lub stali nierdzewnej 416-R. Każda lufa przechodzi serię testów przy każdej operacji technologicznej, aż do zakończenia całego procesu produkcji – azotowania i ostatecznej kontroli.
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
| Długość lufy: | 10.5" |
| Kaliber lufy: | 9mm |
| Materiał lufy: | stal 4150 |
| Skok gwintu: | 1:10 |
| Profil lufy: | pistol caliber taper |
| System gazowy: | n/a - blowback |
| Wykończenie wewnętrzne: | azotowanie |
| Wykończenie zewnętrzne: | azotowanie |
| Gwint na lufie (zewnętrzny): | 1/2-28 tpi |
| Średnica bloku gazowego: | n/a |
| Komora ryglowa: | colt & glock |
| Waga lufy: | 470 g |
Polish